KURUMSAL

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!

Omedkoz, dekorasyon ve restorasyon sektöründe hizmet vermekte olup yapılan, mermer, traverten ve granit malzemeleri ile çevreyle uyumlu, estetik, yenilikçi ve işlevsel tasarımlarla yeniden doğuşuna aracılık etmiştir. Müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek amacıyla, ürünlerinin üretim aşamasından uygulama aşamasına kadar olan tüm süreçleri büyük bir titizlik içerisinde, özen ve kalite odaklı yönetmektedir.

Müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek amacıyla, ürünlerinin üretim aşamasından uygulama aşamasına kadar olan tüm süreçleri büyük bir titizlik içerisinde, özen ve kalite odaklı yönetmektedir.

Özgün ve işlevsel ürünlerimiz ile müşterilerimizin ve mimarlarımızın hayallerini gerçekleştirmekte ve bu sayede kendi özgü karakterleri olan yapılar inşaa etmekteyiz.

Misyonumuz

Dekorasyon ve restorasyon sektöründe ki isim ve güvenilirliğimize yakışır kalitede özgün ve çözüm odaklı projeler hazırlayarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak için özverili bir şekilde çalışmak ilk önceliğimizdir.

Vizyonumuz

Başarılı tecrübesi ile uzmanlaştığı dekorasyon ve restorasyon sektöründe kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektörde ki yerini sağlamlaştırarak, taahhütlediği tüm projeleri başarıyla yürütüp sonlandırmaktadır.

Kalite Yönetimi

• ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirmekteyiz,
• Kalite felsefemizi korumaya yönelik vizyonumuzu ayakta tutma önlemlerinin geliştirilmesi,
• Sürekli olarak performansı geliştirecek hamleler yapılması,
• Bütün hamlelerimizin uluslararası düzeyde verimli ve sürekli olmasına ilişkin kararlar alınması,
• Personelin farklı fikirlerinin desteklenmesi, teknik, akademik ve yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi..

Duyarlılık

İnsan sağlığını ve iklim değişikliklerini daima göz önünde bulunduruyoruz her bir ürün tedariği ve hizmetlerimizde kendi değerlerimize sahip çıktığımız gibi çevremize de sahip çıkıyoruz.